E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Duyurular>Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

29-01-2020 01:00:00  Tıklanma Seferi: 1214Kez

        http://www.trwebgame.com’un üzerinde (Sornasında trwebgame.com olarak adlandırılacaktır.) ziyaretçinin gizliliği bizim en başlı üzerinde durduğumuz konulardan bir tanesidir. Bu gizlilik politikası ne tür bir kişisel bilginin trwebgame.com tarafından elde edildiğini ve toplandığını ve nasıl kullanıldığını açıklamaktadır. 
Arama Motoru Reklamları

        Diğer bir çok profesyonel sitede olduğu gibi, trwebgame.com internet reklamcığınıda yatırım yapmaktadır. Reklam partnerlerimiz arasında bing Ads(Yahoo Ads) bulunmaktadır. Online reklamcılıkda yatırım geri dönüşünü maksimize etme adına ve hedeflenmiş müşterileri bulma adına, trwebgame.com, kullanıcıların IP ve sayfa gözetim sürecini kayıt altına alacak iz sürücü kodlar, arama motorları ile uygulamıştır. 

İş İletişim Verisi
        Tarafımızca bütün iş iletişim verileri email ve trwebgame.com üzerinde bulunan internet forumu aracılığıyla ziyaretçilerimizden toplanacaktır. Ziyaretçilerin tanımlanması ve kontağı ile ilgili dataları trwebgame.com’un iç kullanımı için tam olarak tutulacaktır.

Bilgi Kullanımı
        Eğer bilgilerin farklı bir şekilde kulanımına razı olunmadıkça, tarafımızca kişisel tanımlanan bilgileriniz sadece aşağıda belirtilen şekilde kullanımı direkt sizden veya farklı bir fromdan erişildiği zamanda yapılacaktır.
1.Tarafımızca kişisel tanımlanan bilgileriniz tarafınızca yapılmış siparişlerin tamamlanmasında kullanılacaktır.
2.Tarafımızca kişisel tanımlanan bilgileriniz sizlere, yine sizlerin talep ettiği spesifik servislerin sağlanması adına kullanılacaktır. Örneğin satıcıya erişme adına.
3.Tarafımızca kişisel tanımlanan bilgileriniz sizlere, yine sizlerin sorduğu sorulara cevap verme mahiyetinde kullanılacaktır.
4.Tarafımızca kişisel tanımlanan bilgileriniz sizlere zaman zaman email gönderme için kullanılacaktır. Örneğin, kampayalarımız hakkında duyuru ve haber mektupları.
5.Tarafımızca kişisel tanımlanan bilgiler hukuki süreç ve kanunlar talebince isternise açığa çıkartılıp paylaşılabilecektir.
6.Tarafımızca kişisel tanımlanan bilgiler şüpheli dolandırıcılık,taciz ve diğer hukuki sürece veya düzenleme yada web sitesinde bulunan şartlara aykırı durumda araştırma için kullanılacaktır.

Dışında Kalan / Düzeltmeler
        Talebiniz üzerine, a) kişisel bilgileriniz düzeltilecek veya güncellenebilecek. b) email adresinize gönderilen emaillerin gönderiminin durdurulabilecek veya c) hesabınızdan alınacak gelecekti satın alımları önüne geçme adına hesabınız hizmet dışı bırakılabilecektir. Bu talepler müşteri bilgileri kısmından yada telefon ile veya email yöntemi ile trwebgame.com’a Müşteri Destek Departmanına cs@trwebgame.com adresi ulaştırabilirsiniz. Lütfen sizin kredi kartı numaranızı yada diğer önemli bilgilerinizi paylaşmayınız.