E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Duyurular>29/10/2016 Tanrıçanın Kılıcı Güncellme Paketi

29/10/2016 Tanrıçanın Kılıcı Güncellme Paketi

29-10-2016 10:41:36  Tıklanma Seferi: 1190Kez

29/10/2016 Tanrıçanın Kılıcı Güncellme Paketi


Gerçek Clyde, Gerçek Ejderhavi Avcı Ve Gerçek Cadı Avcı Kutsal Asker Özellikleri Açıldı!


《Tanrıçanın Kılıcı》10.Ayın 29. Günü itibariyle (Cuma) düzenleyeceği yaklaşık 1 saatlik güncelleme paketi ile bulunmakta olup ilgili bildirim gerek resmi web sitemizden gerekse forumda yapılacaktır. Ayrıntılar ve olası değişiklikler noktasında bizi bu platformlarda takip ediniz.

 [Güncelleme Zamanı]: 10.Ayın 29.Günü Saat: 12:00,Harici bir durumda güncelleme vakti ertelenebilir.  

 [Güncelleme Kapsamı]: Bütün Sunucular

 [Güncelleme İçeriği]:


1.Gerçek Clyde, Gerçek Ejderhavi Avcı Ve Gerçek Cadı Avcı Kutsal Asker Özellikleri Açıldı!

 

2.Kostüm Mühürleme Özelliği

1.Oyuncunun Bütün Süresiz Kostümleri ilgiLi Arayüzde Beliricektir. Kostüm Seçimi Sonrası, Mühürlemeye Tıklanarak, İlgili Kostümün Bir Özelliği Mühürlenip Sembolik Taş Verilebilir.

2.Sembolik Taş Basamak Yükseltilebilir. Aşağı Basamak Sembolik Taş İle Sadece Yaşam, 3 Savunma Ve Atak Türüne Mühürleme Gerçekleştirilebilir Ve Sadece Özellik Ana Karaktere Eklenebilir, Orta Basamak Sembolik Taş İle Daha Mühürlenebilecek; İsabet,Çekilme,Kritik Saldırı,Dayanıklılık,Püskürtme, Blok, Öldürücülük, Koruma. Aynı Zamanda Özellikler Ana Karakter Ve Cephede Bulunan Karakterlere Eklenecektir (Yedek Hariç). Yüksek Basamak Sembolik Taş İle Bütün Özellikler Mühürlenebilir. Özellikler Hem Ana Karaktere Hemde Cephedeki Ortaklara Eklenecektir, Cephedeki Yedekte Dahil.

 

3.Her Bir Kostümün İlk Mühürlemesi Ücretsizdir. Eğer Özelliği Beğenmedi İseniz Tekrar Mühürleme Yapabilirsiniz, Yalnız Sonrasındaki Her Mühürleme İçin Harcanması Gereken 50 Altındır.


3.Yeni Eklenen Gizli Hazine Haritası Özelliği

Oyuncularımızın Her Gün Oyunda Online Olma Süreleri Belirli Zamana Ulaştıktan Sonra Gizli Hazine Haritası Kazanılabilir. İhtimal Dahilinde Yüksek Seviye Hazine Haritası Kazanılabilir.

Çantada Bulunacak Olan Gizli Hazine Haritasının Kullanımı Sonrası, Gizli Hazine Haritasının Gösterdiği Yöne Göre Varılacak Mevkide Tekrar Kullanılacak Gizli Hazine Haritası İle Büyük Ödüller Kazanılabilir. 

Yüksek Seviye Hazine Haritası ile Aynı Zamanda İhtimal Dahilinde Esrarengiz Gizli Hazine Haritası Parçası Kazanılabilir. Toplanıcak 5 Tane Farklı Gizli Hazine Haritası Parçası Sonrası Kutsal Mabet Başkanda Esrarengiz Gizli Hazine Haritasına Çevrilebilir. Esrarengiz  Gizli Hazine Haritasının Kullanımı İle Değerli Ortak Parçaları Kazanılabilir.

Dikkar: Hazine Sandığının Açılmı İle Yaratık Çıkabilir. Eğer Yaratık Alt Edilirse Değerli Ödüller Kazanılabilir!


4.Vampir Melek Melek Ölüm TApınağında 24.Seviye 10. Basamağa Yükseltildi! 

Bütüni Gelişmiş Atak,`Kendisinin Atak Yükseltimi, 1 tur Karşı Tarafın Bütüni İsabet Oranını, Çekilmesini Ve Öldürücülüğünü %90 Oranında Azaltır (Çekilme Efekti Etki Etmez).Aynı Zamanda Kendi Tarafından Yaşamı En Aşağı Olan Hedef Atak Skill Çıkartımı Yapmadan Önce Savunma Pozisyonu Alır (Alınan Hasar 1'i Geçmez) Kalan Öfke:40.Vampir Melek Ölüm Ruhu Gücünü Çalıştıktan Sonra Pasif Skill Olan Ölüm Bileşenini Elde Edecektir Ki, Yaşam 0'a İndiği Anda Karşı Taraftan Rasgele Bir Hedefe 9 Milyon 999 Bin 999 Değerinde Gelişmiş Atak Hasarı Yapar.Vampir Meleğin Yaşamı 0 Olması ile Bedeni Değişecek Olup Sonrasıda Yeni Eşsiz Skill Sessiz Aydınlık Yeteneğine Sahip Olacaktır;Bütüni Gelişmiş Saldırı, Yüksek İhtimal Dahilinde 1 Tur Sersemletme, Direkt Olarak Yaşamı %30 Aşağısının Öldürümü, Ve İlgili Skill ile Çekilmenin Ve Saklanmanın Görmezden Gelimi Ve Aynı Zamanda İlgili Skill İle Her Bir Hedefi Öldürdükten Sonra %30 Hasar Arttırımı, Kalan Öfke:40 Vampir Melek, Sessiz Aydınlığı Çalışması Sonrası Pasif Skill Olan Aç Gözlü Kalp'i Kazanacaktır Ki, Bedensel DÖnüşüm Sonrası Yaşamayı Başardığı Her Bir Turda Kendisine %30 Atak Arttırımı Yapacaktır.


5.Kazançlı Madende Değişim Seferinin VIP Derecesine Göre Arttırımı!


6.Bug Optimizasyonları

1. Hayvan Dönüşüm Kartının Açılımında Düzenleme, Eğer Önceden Sahip Olunmuş Bir Dönüşüm Kartı İse Ayrım Yapılabilir. Otomatikmen Bildirim Olacaktır!

2. Zirve Finali Ve Sunucular Arası Zirve Finali Ödül Arttırmı

3. Hergün Alınacak Düğün Şekeri Miktarında Sayı Olarak 10 Sınırlaması

4. Gizli Hazine Adasında Pet İsim Değişim Kartının Ödül Listesinden Kaldırmı

5. Neşeli Balon Etkinliğinde 20 Bin Metre Ödül Paketi Ve Ünvanında Güncelleme!

6. Yeni Ünvanlar Eklendi!

Maceracı Ünvanı: İpek Yolu, Macera Adası, Ve Sevgililer Günü Macera Adasında Değişim Kısmında 3 Ruh Aletine Sahip Olunması İle Tanrıça İrtibata Geçilerek Sahip Olunabilir!

Ejderhavi Savaşçı Ünvanı: Toplanılacak Yanan Gün Phenix Ruhu (Phenix Nirvanası Etkinliğinden Kazanılabilir) Ve Kutsal Ejderha Ruhu (Kutsal Ejderhanın Yeryüzüne Gelişi Etkinliğinden Kazanılır) İle Tanrıça İrtibatı Sonrası Ünvan Kazanılabilir!


Ayrıntılar İçin Resmi Web Sitemizi Ziyaret Ediniz.

http://soa.trwebgame.com


Tanrıçanın Kılıcı Destek Ekibi

29/10/2016