E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Etkinlikler>Bayram Isınma Turu!​

Bayram Isınma Turu!​

25-08-2017 23:30:00  Tıklanma Seferi: 221Kez

Bayram Isınma Turu!
1.Etkinlik: Harcama ile Hediyeler! 
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 - 28/08 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Toplam Harcama Kuralları:
Oyuncularımızın belli bir harcama şartına ulaşmaları ile o şartın ve o şartın aşağısında kalan şartların ödülleri alabilirler. Her bir şartın ödülü sadece bir kez alınabilir.
Örneğin: Oyuncularımızın etkinlik süresince toplam harcamaları 10000 altını bulması ile  mevcut oyuncu etkinlik bitimi sonrası etkinlik sayfasından  3000-5000 ve 10000 altın harcamasına denk gelen 3 ödülü alabilirler.
Etkinlik süresince, oyuncularımızın   simgesine tıklaması ile etkinliğin ayrıntılarına bakabilirler. Aşağıdaki resim sadece gösterimden ibaret olup etkinliğin ayrıntılı ödülleri oyun içindeki etkinlik sayfasına bakılıp bilinebilir.

Uyarı:
1.Etkinlik şartına ulaşılması ile etkinlik sayfasından ödül alınabilir. Alım Yapıldıktan Sonra Ödül Mesaj Formatında Mesaj Kutunuza Gönderilecektir. Lütfen Gelen Mesaja Göz Atınız.
2.Oyuncularımızın Etkinlik Bitimi Öncesi Ödülün Alımını Yapmaları Gerekmektedir! Eğer Zaman Aşımı Yaşanır Ve Ödül Alımı Gerçekleştirilmezse Tanrıçanın Kılıcı Ekibi Alınmayan Ödülden Sorumlu Değildir!2.Tek Sefer Yüklemede Ödüller Durmasın! 
Etkinlik Zamanı:oyun içindeki etkinlik sayfasına göre
 Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Kuralları:
Etkinlik süresince tek sefer yükleme belirtilen seviyeye ulaşım ile etkinlik sayfasından karşılık gelen şartın ödülü alınabilir. Sadece ulaşılan en yüksek seviyedeki ödül alınabilir. Fakat katılım sayısında sınır yoktur. Ne Kadar sefer katılıp ulaştığın şartın ödülünü almak istiyorsan o kadar fazla katıl!
Örneğin: Tek sefer yükleme etkinliğinde, her bir sipariş ile sadece bir sefer ödül alınabilir. Bir sefere mahsus yapılan 1600 altın yüklemesi ile sadece en yüksek şart olan 800 altınlık ödül kazanılabilir. Eğer iki sefer 800 altınlık ödül alınması isteniyorsa, oyuncularımız iki sefer 800 altın siparişinde bulunmalıdırlar. Ve ancak bu sayede ödül iki sefer alınabilir. Unutulmaması gereken bir sipariş kodu ile şarta denk gelen ödülün bir sefer alınacağıdır.

Oyuncularımızın   simgesine tıklayarak etkinlik sayfasına girebilirler. Aşağıda Belirtilen Resim Sadece Belirtimden İbaret Olup Ayrıntılı Ödüller Oyun İçi Etkinlik Sayfasında Bulunabilir.

Uyarı:
1、Etkinlik şartına ulaşılması ile etkinlik sayfasından ödül alınabilir. Alım Yapıldıktan Sonra Ödül Mesaj Formatında Mesaj Kutunuza Gönderilecektir. Lütfen Gelen Mesaja Göz Atınız.
2、Oyuncularımızın Etkinlik Bitimi Öncesi Ödülün Alımını Yapmaları Gerekmektedir! Eğer Zaman Aşımı Yaşanır Ve Ödül Alımı Gerçekleştirilmezse Tanrıçanın Kılıcı Ekibi Alınmayan Ödülden Sorumlu Değildir!
3. Etkinlik Bitimi Sonrası, Tanrıça İle İrtibata Geçilebilip Sevimli Tavşan Derisi İstediğiniz Altın İle Alınabilen Ortakların Derisinden Biriyle Değiştirilebilir. (Sadece Bu Etkinlikten Kazanılan Derilerin Değişimi Yapılabilir)3. Şanslı Çark 
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 -26/08 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Süresince Oyuncularımızın     Simgesine Tıklamakla Etkinliğe Girebilirler.
  


4. Spektral Dönme Dolabı!
Etkinlik Zamanı:26/08 23:50 - 27/08 23:30
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Kuralı:
Etkinlik Süresince   simgesiyle Etkinliğe Katılabilinir!
 5. Şeytani Melek Dönme Dolabı!
Etkinlik Zamanı:27/08 23:50 - 28/08 23:30
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Süresince   Simgesine Tıklanması İle Etkinliğe Girilebilir!

 


6. Tanrıça Kazançlı Dükanı Sizlerle!
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 – 01/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik açıldıktan sonra (25/08 Saat:23,50’den 24,00 arası sadece simge görünebilir yalnız etkinliğe katılım yapılamaz. 26/08 Saat:0.00 sonrası resmen başlıyacaktır.) Etkinlik Simgesine Tıklanması İle Etkinliğe Katılabilir.

Her Gün istenilen kazanç halkaları farklı bu yüzden oyuncularımıza tavsiyemiz kazanılan kazanç halkalarının gününde kullanılması. Eğer zaman geçirilirse ve gününde kullanımı yapılmazsa değişim yapılabilir ama değişimde indirim olacaktır. Dikkat edilmeli! Safir sıralaması tablosu gününde ve 7 gün olmak üzere iki tane olup iki sıralama bütün sunucuları kapsamaktadır. Sıralamdaki 30 oyuncumuza ilgili ödüller mesaj formatında gönderilecektir. 7 gün sıralaması ödülü etkinlik bitimi sonrası mesaj formatında gönderilecektir.
 7. En Güçlü Cadı Avıcısı Ol!
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 - 01/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Şeytani Kral Tanrıçaların Bulunduğu Muhite Büyük Miktarda Yaratıklarıyla İstilada Bulunmakta! Tanrıçamız Tarafından Özel Olarak Çıkartılan Cadı Avı Mükafatı Tablosu İle Siz Kahramanlarımız Tanrıçayı Koruma Adına Bekleniyorsunuz!
Etkinlik Açılımı Sonrası Oyuncumuz Cadı Avı Etkinlik Simgesine    Tıklamaları İle Etkinlik Sayfasında Yaratıklar Seçilebilir Ve Aynı Zamanda Belli Miktarda Yakalama Emri İle Mücadele Yapılabilir. Başarılı Olunan Mücadele İle Karşılık Gelen Ödül Ve Cadı Mükafatı Alınabilir. Mücadelede Başarısız Olunması Sonrası İse Harcanan Yakalama Emri Geri Gönderilir. Oyuncularımıza Her Gün Ücretsiz 5 Yakalama Emri Gönderilir. Aynı Zamanda Altın Harcaması İlede Satın Alınabilir. 10 Altın Harcamasi İle Bir Tane Yakalama Emri Satın Alınabilir. + İşaretine Tıklanarak Toplu Alım Gerçekleştirilebilir.
  
[En Güçlü 10 Cadı Avcısı] Sekmesine Tıklanarak Cadı Mükafatı Sıralamasına Bakılabilir. Sıralama Her Bir Dakikada Bir Yenilenecektir. Etkinlik Bitimi Sonrası Cadı Mükafatı Sıralamasına Göre Ekstra Ödüller Mesaj Formatında Gönderilecektir.Sıralamada İlk 10'daki Oyuncularımız Tamamen Yeni Kostüm Ödülü Kazanabileceklerdir. İlk 3'de Bulunan Oyuncularımıza İse Özel Ünvan Ödülü Bulunmaktadır. Tahribi Büyülü Gölge Kostümü Savaş Arenasında Giyilebilir.
 8. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun!
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 - 30/08 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Oyunarak Malzemeleri Kazanılıp Ödülleri Alınabilir.
 
 
1.Etkinlik Süresince Oyuncularımızn Geçit Kartı Geçimi Ve Temizlemesi İle Çiçek Kazanabilir. (En Fazla 40 Demet Kazanılabilir.) Her Gün 50 Altın Yüklemesi İlede Bir Demet Gül Kazanılabilir.
2.Çiçekler Çekiliş Çekiliminde Kullanılabilir. Çiçeiği Yeterli Olmayan Oyuncularımız Direkt Altın Kullanımı Yaparak Çekiliş Düzenliyebilirler.(Çiçeğin Miktarını Arttırmaz!)
3.Sistem Tarafından Etkinlik Süresince Oyuncularımızın Kazandığı Çiçek Miktarına Göre Sıralama Düzenlenecek Olup Sıralamdaki İlk 20 Oyuncumuza Sıralama Ödülü Gönderilecektir!
4.Çekilişte Çark Dönmeye Başladığı An 'Durdur' a Basıldığında Anında Durmayacak Olup Çarkıfelek Misali, Çark  Rasgele Herhangi Bir Yerde Durabilir!9. Şeker Ağacı
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 - 28/08 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Süresince Etkinliğe Tıklanması İle    girilebilir.
 
Etkinlik Kuralı:
1,Etkinlik süresince,günlük görevlerden çiçek kazanılabilir.Bir süslenme için kullanılması ile 4 bağış puanı ve 10 kondisyon kazanılabilecek.
2,Harcanıcak 100 altın ile süslenicek 1 tane şanslı jeton(şeker) ile 50 bağış puanı ve 50 kutsal şans puanı kazanılabilecektir.
3,Her sahip olunan 100 bağış toplam puanı ile büyük çarktan bir kere ödül için çevirim yapılabilir.
4,Etkinlik bitimi sonrası bütün sunucu bağış puanları en yüksek 7 oyuncumuz büyük ödüllerin sahibi olacaktır.Bağış puanı kalmayacak olup lütfen zamanında kullanınız.


10. Balonla Uçma Zamanı!
Etkinlik Zamanı: 25/08 23:50 – 28/08 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
simgesine tıklanması ile     simgesi seçilerek etkinliğe girilebilir.
Etkinlik süresince, oyuncularımız her gün ücretsiz 5 kere  alevlendirme fırsatı bulunmaktadır. Haricinde ise 50 altın harcamsı ile bir sefer alevlendirme fırsatına sahip olunabilir. Her bir alevlendirme ile balon rasgele miktarda yükselişe geçer.  Uçan Bolan Belirli Seviyeye Ulaşması İle Bir Birinden Güzel Hediyelerin Sahibi Olunabilir. Etkinlik bitimi sonrası en yüksek yüksekliğe sahip ilk 10 oyuncu ekstradan hediye paketi ödüllerine sahip olacaktır.
Dikkat: İlgili Sıralama Mevcut Kutsal Mabet İçi Sıralamasıdır. 
 
Balonun 20000 Metreye Ulaşması İle Yeni Ünvan Ödülü Alınabilir. (‘Yıl Dönümü Balonu’Etkinliğinde Çoktan Ünvan Kazanmış Oyuncularımız Ödülü Birdaha Alamayacaklardır!)


11. Son Kar Topu Savaşı!
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 - 28/08 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik süresince oyuncularımız normal ve elit aşamaları geçerek belirlikar toplarına sahip olabilirler. Aynı zamanda etkinlik sayfasında [+] işareti ile direkt alınabilir.

Oyuncularımız etkinlik sayfasından atmak istediğiniz miktarı ve kişiyi seçiniz ki bu sizin dost olarak eklediklerinizden biri olmalı sonrasında ona vur’a tıklayarak arkadaşınızın ekranını kar topuna boyuyabilirsiniz. Ne Kadar Fazla Kar Topu İle O Kadar Fazla Efekt Olacaktır.
Atılan Kar Topu Sayısı Ne Kadar Fazla Olursa Ödülde O Kadar Fazla Olacaktır!
 
 12. Ekipman Kutsama Özellik Arttırıma
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 - 28/08 23:30
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Süresince Oyuncularımızın Güçlendirme   Simgesine Tıklamakla Etkinliğe Girebilirler
 
1,Ekipman Kutsamasına Sonrasında Açılan Özellik:Altınla Arıtım Özelliği, Oyuncularımız Arıtım Arayüzünde ‘Altınla Arıtım’ Seçerek Arıtım Yapabilirler. Mükemmel Deneme Taşı Arıtımı Gibi ‘Altınla Arıtım’ ‘da Yüksek Kalite Özelliklerinin Çıkmasının Yanında Portakal Rengi Özelliklerde Çıkarılabilir(Sadece Altınla Arıtımda Çıkabilir).
2, Aynı Zamanda, Oyuncularımız Aynı Ekipmanda 3 Satır İçin Portakal Rengi Aynı Özellikleri Arıtımla Çıkarttıklarında Bir Satır Aynı Özellik Ve Aynı Değerde Ekstradan Özellik Kazanılacaktır. Örneğin, Arıtımla 3 Satırda ‘Çekilme+100’ Çıkarıldığı Sırada Ekstradan Bir Satır Değerinde ‘Çekilme+100’ Özelliği Kazanılacaktır.


13. Gizli Hazine Adasında Katlanan Ödül!
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 - 28/08 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:

Etkinlik Süresince, Oyuncularımızın gizli hazine adasında (Oyuncularımızın 150.seviyeye varması ile açılır) geçit ödülü çekiliminde ödüllerde katlanma yaşanacaktır!
Ayrıntılı Kurallar Aşaığıdaki Gibidir;
 


14. Hayvan Denemesinde %50 Eklenti!
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 - 28/08 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Oyuncumuz hayvan denemesi yaparak ekstradan %50 kazanç sağlayabilir. Bu sayede önceki surumu göre %50 daha fazla Hayvan Esas Taşı ve Hayvan özü elde edebilecek olup bunlar hayvanınızın derecesinin yükseltmesinde yardımcı olacaktır.
4. Seviye Pet Çok Etkili Olup Öfke Özelliği İse Korkutucu Faktördür. 4. Seviye Petinizle Ancak Rakibi Kontrol Altına Alabilirsiniz! Hadi Kazanacağınız Hayvan Deneme Taşları İle Petini Yükseltme Sırası! Ve Sonrasındaki Hayvan Esas Taşları İse Hayvan Resminde Cephedeki Ortakların Özelliklerinin Arttırımında Kullanılabilir.
Dikkat: Hayvan Deneme Ekranında Sol Üst Köşede DenemeSonrası Artan Görülünebilir.
 


Ayrıntılar İçin Resmi Web Sitemizi Ziyaret Ediniz.
http://soa.trwebgame.com

Tanrıçanın Kılıcı Destek Ekibi
25/08/2017