E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Etkinlikler>ZAFER BAYRAMI​

ZAFER BAYRAMI​

28-08-2017 23:40:00  Tıklanma Seferi: 243Kez

ZAFER BAYRAMI
1.Etkinlik: Harcama ile Hediyeler! 
Etkinlik Zamanı:28/08 23:50 - 01/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Toplam Harcama Kuralları:
Oyuncularımızın belli bir harcama şartına ulaşmaları ile o şartın ve o şartın aşağısında kalan şartların ödülleri alabilirler. Her bir şartın ödülü sadece bir kez alınabilir.
Örneğin: Oyuncularımızın etkinlik süresince toplam harcamaları 10000 altını bulması ile  mevcut oyuncu etkinlik bitimi sonrası etkinlik sayfasından  3000-5000 ve 10000 altın harcamasına denk gelen 3 ödülü alabilirler.
Etkinlik süresince, oyuncularımızın   simgesine tıklaması ile etkinliğin ayrıntılarına bakabilirler. Aşağıdaki resim sadece gösterimden ibaret olup etkinliğin ayrıntılı ödülleri oyun içindeki etkinlik sayfasına bakılıp bilinebilir.

Uyarı:
1.Etkinlik şartına ulaşılması ile etkinlik sayfasından ödül alınabilir. Alım Yapıldıktan Sonra Ödül Mesaj Formatında Mesaj Kutunuza Gönderilecektir. Lütfen Gelen Mesaja Göz Atınız.
2.Oyuncularımızın Etkinlik Bitimi Öncesi Ödülün Alımını Yapmaları Gerekmektedir! Eğer Zaman Aşımı Yaşanır Ve Ödül Alımı Gerçekleştirilmezse Tanrıçanın Kılıcı Ekibi Alınmayan Ödülden Sorumlu Değildir!



2.Tek Sefer Yüklemede Ödüller Durmasın! 
Etkinlik Zamanı:oyun içindeki etkinlik sayfasına göre
 Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Kuralları:
Etkinlik süresince tek sefer yükleme belirtilen seviyeye ulaşım ile etkinlik sayfasından karşılık gelen şartın ödülü alınabilir. Sadece ulaşılan en yüksek seviyedeki ödül alınabilir. Fakat katılım sayısında sınır yoktur. Ne Kadar sefer katılıp ulaştığın şartın ödülünü almak istiyorsan o kadar fazla katıl!
Örneğin: Tek sefer yükleme etkinliğinde, her bir sipariş ile sadece bir sefer ödül alınabilir. Bir sefere mahsus yapılan 1600 altın yüklemesi ile sadece en yüksek şart olan 800 altınlık ödül kazanılabilir. Eğer iki sefer 800 altınlık ödül alınması isteniyorsa, oyuncularımız iki sefer 800 altın siparişinde bulunmalıdırlar. Ve ancak bu sayede ödül iki sefer alınabilir. Unutulmaması gereken bir sipariş kodu ile şarta denk gelen ödülün bir sefer alınacağıdır.

Oyuncularımızın   simgesine tıklayarak etkinlik sayfasına girebilirler. Aşağıda Belirtilen Resim Sadece Belirtimden İbaret Olup Ayrıntılı Ödüller Oyun İçi Etkinlik Sayfasında Bulunabilir.

Uyarı:
1、Etkinlik şartına ulaşılması ile etkinlik sayfasından ödül alınabilir. Alım Yapıldıktan Sonra Ödül Mesaj Formatında Mesaj Kutunuza Gönderilecektir. Lütfen Gelen Mesaja Göz Atınız.
2、Oyuncularımızın Etkinlik Bitimi Öncesi Ödülün Alımını Yapmaları Gerekmektedir! Eğer Zaman Aşımı Yaşanır Ve Ödül Alımı Gerçekleştirilmezse Tanrıçanın Kılıcı Ekibi Alınmayan Ödülden Sorumlu Değildir!
3. Etkinlik Bitimi Sonrası, Tanrıça İle İrtibata Geçilebilip Sevimli Tavşan Derisi İstediğiniz Altın İle Alınabilen Ortakların Derisinden Biriyle Değiştirilebilir. (Sadece Bu Etkinlikten Kazanılan Derilerin Değişimi Yapılabilir)



3. Tanrıça Kazançlı Dükanı Sizlerle!
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 – 01/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik açıldıktan sonra (25/08 Saat:23,50’den 24,00 arası sadece simge görünebilir yalnız etkinliğe katılım yapılamaz. 26/08 Saat:0.00 sonrası resmen başlıyacaktır.) Etkinlik Simgesine Tıklanması İle Etkinliğe Katılabilir.

Her Gün istenilen kazanç halkaları farklı bu yüzden oyuncularımıza tavsiyemiz kazanılan kazanç halkalarının gününde kullanılması. Eğer zaman geçirilirse ve gününde kullanımı yapılmazsa değişim yapılabilir ama değişimde indirim olacaktır. Dikkat edilmeli! Safir sıralaması tablosu gününde ve 7 gün olmak üzere iki tane olup iki sıralama bütün sunucuları kapsamaktadır. Sıralamdaki 30 oyuncumuza ilgili ödüller mesaj formatında gönderilecektir. 7 gün sıralaması ödülü etkinlik bitimi sonrası mesaj formatında gönderilecektir.
 




4. En Güçlü Cadı Avıcısı Ol!
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 - 01/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Şeytani Kral Tanrıçaların Bulunduğu Muhite Büyük Miktarda Yaratıklarıyla İstilada Bulunmakta! Tanrıçamız Tarafından Özel Olarak Çıkartılan Cadı Avı Mükafatı Tablosu İle Siz Kahramanlarımız Tanrıçayı Koruma Adına Bekleniyorsunuz!
Etkinlik Açılımı Sonrası Oyuncumuz Cadı Avı Etkinlik Simgesine    Tıklamaları İle Etkinlik Sayfasında Yaratıklar Seçilebilir Ve Aynı Zamanda Belli Miktarda Yakalama Emri İle Mücadele Yapılabilir. Başarılı Olunan Mücadele İle Karşılık Gelen Ödül Ve Cadı Mükafatı Alınabilir. Mücadelede Başarısız Olunması Sonrası İse Harcanan Yakalama Emri Geri Gönderilir. Oyuncularımıza Her Gün Ücretsiz 5 Yakalama Emri Gönderilir. Aynı Zamanda Altın Harcaması İlede Satın Alınabilir. 10 Altın Harcamasi İle Bir Tane Yakalama Emri Satın Alınabilir. + İşaretine Tıklanarak Toplu Alım Gerçekleştirilebilir.
  
[En Güçlü 10 Cadı Avcısı] Sekmesine Tıklanarak Cadı Mükafatı Sıralamasına Bakılabilir. Sıralama Her Bir Dakikada Bir Yenilenecektir. Etkinlik Bitimi Sonrası Cadı Mükafatı Sıralamasına Göre Ekstra Ödüller Mesaj Formatında Gönderilecektir.Sıralamada İlk 10'daki Oyuncularımız Tamamen Yeni Kostüm Ödülü Kazanabileceklerdir. İlk 3'de Bulunan Oyuncularımıza İse Özel Ünvan Ödülü Bulunmaktadır. Tahribi Büyülü Gölge Kostümü Savaş Arenasında Giyilebilir.
 



5. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun!
Etkinlik Zamanı:25/08 23:50 - 30/08 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Oyunarak Malzemeleri Kazanılıp Ödülleri Alınabilir.
 
 
1.Etkinlik Süresince Oyuncularımızn Geçit Kartı Geçimi Ve Temizlemesi İle Çiçek Kazanabilir. (En Fazla 40 Demet Kazanılabilir.) Her Gün 50 Altın Yüklemesi İlede Bir Demet Gül Kazanılabilir.
2.Çiçekler Çekiliş Çekiliminde Kullanılabilir. Çiçeiği Yeterli Olmayan Oyuncularımız Direkt Altın Kullanımı Yaparak Çekiliş Düzenliyebilirler.(Çiçeğin Miktarını Arttırmaz!)
3.Sistem Tarafından Etkinlik Süresince Oyuncularımızın Kazandığı Çiçek Miktarına Göre Sıralama Düzenlenecek Olup Sıralamdaki İlk 20 Oyuncumuza Sıralama Ödülü Gönderilecektir!
4.Çekilişte Çark Dönmeye Başladığı An 'Durdur' a Basıldığında Anında Durmayacak Olup Çarkıfelek Misali, Çark  Rasgele Herhangi Bir Yerde Durabilir!



6. Buzul Savaşı
Etkinlik Zamanı:28/08 23:50 – 01/09 23:30
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Süresince simgesine   tıklanması ile etkinliğe girilebilir.
1,Kardan adaın hediye torbaları kaybedildi üstüne tanrıçalar tarafından kapıldı.Tanrıça hediye torbalarından gizemli eşyaların eekisine maruz kalmış olup özel bir güce ve anormal adamları ve kar toplarını geri alın!Onların normale dönmesi için yardım edin!
2,Kazanılan küçük kardan adam ve kar topları ödül değişiminde kullanılarak kardan adamın şükran ödülü alınabilir.
3,Etkinlik süresince alt edilmiş tanrıça 200 altın harcanarak ve yenileme özelliği kullanılarak tekrar alt edilmesi ile düşen ödülü kazanılabilir.
4,Oyuncularımızın kazandığı küçük kardan adamlar sıralamaya dahil edilecek olup etkinlik bitimi sonrası bütün sunucu sıralamasında bulunan ilk 30 oyuncu ve kutsal mabet sıralamasındaki ilk 10 oyuncu sıralama ödüllerini kazanabilir!
5,Kazanılan küçük kardan adam ve kar topları etkinlik bitimi sonrası sıfırlanacaktır,lütfen zamanında değişimlerini yapınız!




7. Zafer Bayramı Büyük Karnaval
Etkinlik Zamanı:28/08 23:50 - 01/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik süresince, oyuncularımızın   simgesine tıklaması ile etkinliğin ayrıntılarına bakabilirler

1.Oyuncularımızın geçit kartlarından,zodyaktan,simyacı,hayvan denemesi,uyanış,aziz taşından ihtimal dahilinden 5 farklı kart kazanılabilir.(Hediye paketi yapımında kullanılır.)ya da direk tıklama yapılarak satın alım yapılabilir.Haricinde ise her 50 altın yüklemesi ya da 100 altın harcaması ile ortalama bir tane byrak kazanılabilir.(Ödül ya da kart değişiminde kullanılır.)(Kart ve bayrak etkinlik bitimi sonrası temizlenecektir.)
2.Oyuncularımızın etkinlik sayfasında kartlarını harcayarak hediye paketi yapabilir ve puan kazanabilir.Bütün sunucu toplam sunucu sırasında ilk 10 oyuncu etkinlik bitimi sonrası ödül kazanacaktır!(Altın ile yapım (kart harcanmaz) belli ihtimal dahilinde daha fazla hediye paketi kazanılabilir.Fazla hediye paketlerinin kazanımı ile kazanılan toplam puanda fazla olacaktır.)
3. Kazanılan bayraklar hesaplanılarak sıralama yapılacaktır!Bütün sunucu sıralamasında bulunan ilk 30 oyuncu etkinlik bitimi sonrası ödül kazanacaktır.



8. Kazançlı Hazine 
Etkinlik Zamanı:28/08 23:50 - 01/09 23:30
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Süresince Oyuncularımızın    Simgesine Tıklamakla Etkinliğe Girebilirler.
 



9. Halk kapışı
Etkinlik Zamanı:28/08 23:50 - 01/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Süresince Oyuncularımızın   Simgesine Tıklamakla Etkinliğe Girebilirler.Her Harcanan Altına Ödüller Olsun!
 


10. Dünya Ağacını Koru!
Etkinlik Zamanı:28/08 23:50 - 01/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Dünya ağacındaki yaşam kristali git gide zayıflamakta hadi el ver ve kurtar!
Etkinlik süresince, etkinlik simgesine   tıklanarak etkinliğe girilebilir!
Yüklenilme yapılması ile ödüller kazanılabilir.  Yaşam Kristali değişimi ile nadir ürünler kazanılabilir. Bu tür bereket dünya ağacından oyuncularımıza veirlmekte!
 


11. Oyuncaklar İle Büyük Ödülleri Değiştir!
Etkinlik Zamanı:28/08 23:50 - 01/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
   simgesi seçilerek etkinliğe girilebilir.
Etkinlik süresince, oyuncularımız geçit kartı zodyak, simyacıdan ve hayvan denemesi ve uyanıştan 5 tür oyuncak kazanabilecek olup etkinlik arayüzünden büyük ödüller seçilip elde edilen oyuncaklarla değişimi yapılabilir. Her bir ödülün telep ettiği oyuncak türü farklı olup istenilen oyuncak sayısıda farklıdır. İlgili Oyuncağın üzerine tıklanarak belli altın harcaması ile oyuncak alınabilir. Farklı ödüllerin değişimi ile farklı toplam puan elde edilebilir. Büyük ödüller sizin alınımızı beklemekte! Ünvan Ödülü Farklı Büyük Ödülle Değişimi Yapıldı!
 



12. Kostüm Mühürleme Katlanım Etkinliği
Etkinlik Zamanı: 28/08  23:50 -- 01/09  23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Süresince, Oyuncularımızın  Simgesine Tıklamakla Etkinliğe Katılabilirler
 


13. Kutsal Alet Arttırımında Katlanan Şans!
Etkinlik Zamanı:28/08 23:50 - 01/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Oyuncularımızın Kutsal Alet Arttırımı(90,Seviyede Aktif Hale Gelir) tıklaması ile katlanan şans özelliği gözükecektir. Büyük Işık Parıltısı Fırsatı Sizlerle

 


Ayrıntılar İçin Resmi Web Sitemizi Ziyaret Ediniz.
http://soa.trwebgame.com

Tanrıçanın Kılıcı Destek Ekibi
28/08/2017