E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Etkinlikler>Kurban Bayramı Mübarek Olsun​

Kurban Bayramı Mübarek Olsun​

01-09-2017 23:35:00  Tıklanma Seferi: 193Kez

Kurban Bayramı Mübarek Olsun
1.Etkinlik: Harcama ile Hediyeler! 
Etkinlik Zamanı:01/09 23:50 - 04/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Toplam Harcama Kuralları:
Oyuncularımızın belli bir harcama şartına ulaşmaları ile o şartın ve o şartın aşağısında kalan şartların ödülleri alabilirler. Her bir şartın ödülü sadece bir kez alınabilir.
Örneğin: Oyuncularımızın etkinlik süresince toplam harcamaları 10000 altını bulması ile  mevcut oyuncu etkinlik bitimi sonrası etkinlik sayfasından  3000-5000 ve 10000 altın harcamasına denk gelen 3 ödülü alabilirler.
Etkinlik süresince, oyuncularımızın   simgesine tıklaması ile etkinliğin ayrıntılarına bakabilirler. Aşağıdaki resim sadece gösterimden ibaret olup etkinliğin ayrıntılı ödülleri oyun içindeki etkinlik sayfasına bakılıp bilinebilir.

Uyarı:
1.Etkinlik şartına ulaşılması ile etkinlik sayfasından ödül alınabilir. Alım Yapıldıktan Sonra Ödül Mesaj Formatında Mesaj Kutunuza Gönderilecektir. Lütfen Gelen Mesaja Göz Atınız.
2.Oyuncularımızın Etkinlik Bitimi Öncesi Ödülün Alımını Yapmaları Gerekmektedir! Eğer Zaman Aşımı Yaşanır Ve Ödül Alımı Gerçekleştirilmezse Tanrıçanın Kılıcı Ekibi Alınmayan Ödülden Sorumlu Değildir!2.Tek Sefer Yüklemede Ödüller Durmasın! 
Etkinlik Zamanı:oyun içindeki etkinlik sayfasına göre
 Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Kuralları:
Etkinlik süresince tek sefer yükleme belirtilen seviyeye ulaşım ile etkinlik sayfasından karşılık gelen şartın ödülü alınabilir. Sadece ulaşılan en yüksek seviyedeki ödül alınabilir. Fakat katılım sayısında sınır yoktur. Ne Kadar sefer katılıp ulaştığın şartın ödülünü almak istiyorsan o kadar fazla katıl!
Örneğin: Tek sefer yükleme etkinliğinde, her bir sipariş ile sadece bir sefer ödül alınabilir. Bir sefere mahsus yapılan 1600 altın yüklemesi ile sadece en yüksek şart olan 800 altınlık ödül kazanılabilir. Eğer iki sefer 800 altınlık ödül alınması isteniyorsa, oyuncularımız iki sefer 800 altın siparişinde bulunmalıdırlar. Ve ancak bu sayede ödül iki sefer alınabilir. Unutulmaması gereken bir sipariş kodu ile şarta denk gelen ödülün bir sefer alınacağıdır.

Oyuncularımızın   simgesine tıklayarak etkinlik sayfasına girebilirler. Aşağıda Belirtilen Resim Sadece Belirtimden İbaret Olup Ayrıntılı Ödüller Oyun İçi Etkinlik Sayfasında Bulunabilir.

Uyarı:
1、Etkinlik şartına ulaşılması ile etkinlik sayfasından ödül alınabilir. Alım Yapıldıktan Sonra Ödül Mesaj Formatında Mesaj Kutunuza Gönderilecektir. Lütfen Gelen Mesaja Göz Atınız.
2、Oyuncularımızın Etkinlik Bitimi Öncesi Ödülün Alımını Yapmaları Gerekmektedir! Eğer Zaman Aşımı Yaşanır Ve Ödül Alımı Gerçekleştirilmezse Tanrıçanın Kılıcı Ekibi Alınmayan Ödülden Sorumlu Değildir!
3. Etkinlik Bitimi Sonrası, Tanrıça İle İrtibata Geçilebilip Sevimli Tavşan Derisi İstediğiniz Altın İle Alınabilen Ortakların Derisinden Biriyle Değiştirilebilir. (Sadece Bu Etkinlikten Kazanılan Derilerin Değişimi Yapılabilir)3. Şeytani Melek Dönme Dolabı!
Etkinlik Zamanı:01/09 23:50 - 02/09 23:30
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Süresince   Simgesine Tıklanması İle Etkinliğe Girilebilir!

 4. Spektral Dönme Dolabı!
Etkinlik Zamanı:02/09 23:50 - 03/09 23:30
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Kuralı:
Etkinlik Süresince   simgesiyle Etkinliğe Katılabilinir!
 5. Maceraya Hep Beraber!
Etkinlik Zamanı:03/09 23:50 - 04/09 23:30
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Oyuncularımızın taleplerini karşılama adına macera adasındaki petimiz değişmiş olup ihtimal dahinde Ahdai Peti Macera Adasında Kazanılabilir!

Etkinlik Süresince Oyuncularımızın   Simgesine Tıklamakla Etkinliğe Girebilirler.
Etkinlikte Bir Çok Ödüller Seni Beklemekte, Tabi Tecrübede Cabası! : [5 Sefer Gölge Oyunu Mücadelesi, 3 Sefer Gölge Oyunu Mücadelesi, 2 Sefer Gölge Oyunu Mücadelesi, 1 Sefer Gölge Oyunu Mücadelesi, 888 Altın, Rasgele Ortak Parçacık Kutusu, Tehlikeli Kral Ünvanı, Ahdai Dönüşüm Kartı,888 Sarı Rozet, 10 Milyon Gümüş, Kutsal Zil....(Tabi Birde Tuzak Bulunmaktadır.)]
Harcanıcak 50 Altın İle Ancak Bir Tane Zar Alınabilir. Zar Atımı Öncesi Çantanızda Yeteri Kadar Yer Olduğunu Kontrol Etmeyi Unutmayınız! Eğer Çantanız Dolu İse Zar Atımı Yapılamayacaktır!
 6. Ramazan Bayramı! Hadi Bayram Şekerleri Sizin Olsun!
Etkinlik Zamanı:30/08 23:50 - 10/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinliğe   Tıklaması İle Etkinliğe Giriş Yapılabilir.
  
Etkinlik Kuralları:
1.Etkinlik Süresince Oyuncularımızın Her Yükleyeceği 150 Altın İle Bir Şeker Kazanılabilir. Aynı zamanda Etkinlik arayüzünde 50 altın harcaması ile satın alınabilir.
2. Şeker bağış yapılarak ödül alımında kullanılabilir. Yada Ödül Değişimi Yapılabilir. 
3. Etkinlik süresince oyuncularımızın kazandıkları şeker miktarına göre sıralama düzenlenicek olup her gün kazanılan şeker miktarına göre bütün sunucu sıralamasındaki ilk 10 oyuncu her gün sıralama ödülü kazanabilir. Etkinlik bitimi sonrası kazanılan şeker sayısınca toplam ilk 30 oyuncuya genel sıralama ödülü gönderilmektedir.
(Etkinlikten kazanılan:İkili Kelebek Ruh Aleti, Alevli 3 Baş Ejderha Binek Parçacığı ve hayırlı bayramlar ünvanı kazanılabilir.)


7. Buz Aşkı
Etkinlik Zamanı: 01/09 23:50 – 06/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Süresince simgesine  tıklanması ile etkinliğe girilebilir.    tıklanması ile oynamaya başlar ve kutuyu seçildikten sonra   tıklanması ile ödülü alınır.
 
Dikkat:
1.Etkinlik süresince oyuncularımız 120 altın harcaması ile çekiliş yapabilecektir
2.Her sefer çekilişte puan kazanılabilir ve etkinlik bitimi sonrası toplam puan sıralamasında ilk 20’de bulunan oyuncularımız sıralama ödülünü kazanabilir.
3.Her bir kişinin her günkü çekiliş sefer kısıtlı olup VİP derecesine göre ne kadar yüksekse o kadar fazla olacaktır.8. Malazgir Savaşı Anısına!
Etkinlik Zamanı:01/09 23:50 - 04/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Süresince,   Tıklanaması İle Etkinliğe Girilebilir!

1.Etkinlik Süresince Oyuncularımızın Her Harcıyacağı 50 Altın İle Asker Çağrısı Kazanılabilir. Asker Çağrılarının Bağış Yapılması İle İhtimal Dahilinde  1-5 Arası Övgüye Dayalı Hizmet Puanı Kazanılacaktır. Bağış Miktarı Belirli Bir Seviyeye Ulaşması İle Ödüller Kazanılabilir. 2.Oyuncularımızın Kazandığın Övgüye Dayalı Hizmet Puanı Sıralamaya Dahil Olacaktır. Etkinlik Bitimi Sonrası Kutsal Mabet Ve Bütün Sunucu Sıralamasındaki İlk 10 Oyuncu Ödüller Kazanacaktır.9. PK Kampı
Etkinlik Zamanı:01/09 23:50 - 04/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik süresince, etkinlik simgesine   tıklanarak etkinliğe girilebilir!
 
Etkinlik Açıklaması:
1,Etkinlik süresince oyuncularımız istedikleri bir kampa girebilir ve kampla ilgili görevleri tamamlayarak puan kazanabilirler.(kampa giriş sonrası değiştilemez)
2,Karşılık gelen şartlara ulaşılması ile puan ve ödül alımı yapılabilir.(görev ayrıntıları sayfasında bakılabilir)
3,Her bir kampta kişisel puanı ilk 20’de olan oyuncularımıza etkinlik bitimi sonrası sıralama ödülü gönderilebilir.Harcinde her bir oyuncunun kişisel puanları kamp toplam puanına dahil edilecek olup etkinlik bitimi sonrası puan çok olan kamp galip gelecektir!Galip gelen taraftaki bütün oyuncular büyük ödüller kazanacaktır ve kaybedenler ise daha az ödül kazanımına sahip olacaktır!(puan aynı olduğu sırada ise ilgili puana ilk varan kamp kazanacaktır)


10. Şeker Ağacı
Etkinlik Zamanı:01/09 23:50 - 04/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Süresince Etkinliğe Tıklanması İle    girilebilir.

Etkinlik Kuralı:
1,Etkinlik süresince,günlük görevlerden çiçek kazanılabilir.Bir süslenme için kullanılması ile 4 bağış puanı ve 10 kondisyon kazanılabilecek.
2,Harcanıcak 100 altın ile süslenicek 1 tane şanslı jeton(şeker) ile 50 bağış puanı ve 50 kutsal şans puanı kazanılabilecektir.
3,Her sahip olunan 100 bağış toplam puanı ile büyük çarktan bir kere ödül için çevirim yapılabilir.
4,Etkinlik bitimi sonrası bütün sunucu bağış puanları en yüksek 7 oyuncumuz büyük ödüllerin sahibi olacaktır.Bağış puanı kalmayacak olup lütfen zamanında kullanınız.


11. Tam 12’den –Petler Seni Beklemekte!
Etkinlik Zamanı:01/09 23:50 - 04/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:

Tam 12’den Etkinlik Süresince, oyuncularımızın    etkinlik simgesine tıklaması ile etkinliğe giriş yapabilecek olup her bir ok atımı için 50 altın harcaması gerekmektedir. Aynı zamanda büyük miktarda rasgele ödüllerde kazanılabilir. Aynı zamanda büyük miktarda ortak kullanılabilen hayvan parçacıkları kazanılabilir. Oyuncularımız hayvan ayrımı yada etkinlikten elde edicekleri hayvan parçacıkları ile istedikleri peti hayvan parçacığı değişimi ile elde edebilirler.
 
Dikkat:
1.Farklı pet ayrımı ile elde edilecek ortak hayvan parçacığı miktarı fazla olacaktır. Değişim sırasında gereken hayvan parçacığı miktarı farklıdır.
2.Az sayıda petin ayrımı yöntemi ile hayvan parçacıklarına ayrılamaz. Anı zamanda hayvan parçacıkları ile değişimi yapılamaz. 
3.İstediğiniz zaman pet ayrımı yapılabilir. Fakat Tam 12’den etkinliği açılması ile ancak farklı petlere değişim yapılabilir.12. Serin Bir Yaz
Etkinlik Zamanı:01/09 23:50 - 04/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Hadi Yazın Vaz Geçilmez Oyunu Su Savaşına Varmısınız! ‘Serin Bir Yaz’ Etkinliği Sizinle! Daha Fazla Etkinlik Daha Fazla Ödül! Kesinlikle Vaz Geçilmez!

Etkinlik süresince, oyuncularımız normal ve elit aşama belli ihtimal dahilinde su tabancaları kazanılabilir. Aynı zamanda (+) tıklanarak ek satın alınabilir.

Oyuncularımız etkinlik arayüzünde su silahı miktarını ve atacağı arkadaşını seçerek arkaşdaşının oyun ekranına su tabancaları ile sulayabilir. Su silahı miktarı ne kadar fazla olursa efekt o kadar fazla gözükecektir.
Atılan su toplarının miktarı ile kazanılacak ödüllerde değişecektir.
 


13. Özel Şekerleme!
Etkinlik Zamanı:01/09 23:50 - 04/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Oyuncularımızın Etkinlik Resmine Tıklamaları İle Etkinliğe Katılabilirler.
 
Etkinlik süresince oyuncularımızın 50 altın harcaması ile bir tane şeker alabilirler. Alımda sınır bulunmamakta. Bağış miktarında istenilen şarta ulaşınca karşılık gelen ödül alınabilir. Ödül direkt olarak çantanıza gönderilmektedir. Ayrıntılı ödül içeriği   sekmesine tıklama ile bakılabilir.Bağış iki tür olup biri kişisel biri ise bütün sunucu bağışıdır.
Uyarı:En Az bir kere şeker bağışı karakterinizce yapılması sonrası bütün sunucu ödülünü kazanmayı hak edeceksiniz. Bağış yapılmaması sonrası ise bütün sunucu ödülleri alınamaz.
(Oyuncularımızın lütfen dikkatine bağış yapmayan bütün sunucu ödüllerini kazanamaz! Tanrıça tarafındanda size oyun içinde yardım yapılamaz!)
 Uyarı:
1.Bağış sekmesine tıklamadan önce lütfen çantanızda uygun yeri ayırınız. Yer olduğunda bağışa başlayınız.
2.Oyuncumuzun seviyesi 50.Seviyeye vardığında ancak etkinliğe katılım yapılabilir. 50.Seviyeye varmamış oyuncularımız seviye yükseltmeye devam!!!14. Madencde Kostüm Zamanı!
Etkinlik Zamanı:01/09 23:50 - 04/09 23:40
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
 
Etkinlik süresince oyuncularımızın madencilik özelliğinde maden alma sırasında ihtimal dahilinde süreli kostüm ve sarı rozet elde edebilirler. Fazla Çalışana Fazla Ödül!
 


15. Altınla Arıtımda ,Yarı Fiyata Denk Gelen Bonus Ödülü! (Mücevher Aktifleştirimesinde Bonus Altın Gönderimi Yapılmamakta!)
Etkinlik Zamanı:01/09 23:50 – 04/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Ödül Dağıtımı:Ertesi gün
Etkinlik İçeriği:
Şimdi oyuncularımızın seviyesi 160,seviye ulaşması ile savaş çizmesi mücevher özelliğini açabilirler. Hadi arıtım tam size göre! Savaş Gücünü Arttır.
Etkinlik süresince oyuncularımız oyun ekranında bulunan ‘’Muhteşem Aktiviteler‘’

Yada direkt olarak simyacıda, mücevher arıtımında (46.Seviyeye Geldiğinde Aktif Hale Getirilir.) belirtilen yerlerde arıtımda yapılan altın harcamaların %50 si, yapıldıktından sonra ki gün bonus olarka gönderilecektir. Sınır bulunmamakta olup oyun ekranında ‘Ödül Alınabilir’kısmından alınabilir.Altın Bonusu Al!

Örneğin: Etkinlik süresince simyacıda harcanan 100 altın ile ikinci gün 50 altın bonus olarak size gönderilecektir.
Ayrıntılı Efektif Resim:

Dikkat:
1.Mücevher Aktif Edilimi Bonus Altın Gönderimine Dahil Değildir.
2.Etkinlik Simgesi Bulundukça Altın Bonusu Yapılmaktadır.


Ayrıntılar İçin Resmi Web Sitemizi Ziyaret Ediniz.
http://soa.trwebgame.com

Tanrıçanın Kılıcı Destek Ekibi
01/09/2017