E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Etkinlikler>Güzel Kampanya​

Güzel Kampanya​

11-09-2017 23:30:00  Tıklanma Seferi: 203Kez

Güzel Kampanya
1.Etkinlik: Harcama ile Hediyeler! 
Etkinlik Zamanı:11/09 23:50 - 15/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Toplam Harcama Kuralları:
Oyuncularımızın belli bir harcama şartına ulaşmaları ile o şartın ve o şartın aşağısında kalan şartların ödülleri alabilirler. Her bir şartın ödülü sadece bir kez alınabilir.
Örneğin: Oyuncularımızın etkinlik süresince toplam harcamaları 10000 altını bulması ile  mevcut oyuncu etkinlik bitimi sonrası etkinlik sayfasından  3000-5000 ve 10000 altın harcamasına denk gelen 3 ödülü alabilirler.
Etkinlik süresince, oyuncularımızın   simgesine tıklaması ile etkinliğin ayrıntılarına bakabilirler. Aşağıdaki resim sadece gösterimden ibaret olup etkinliğin ayrıntılı ödülleri oyun içindeki etkinlik sayfasına bakılıp bilinebilir.

Uyarı:
1.Etkinlik şartına ulaşılması ile etkinlik sayfasından ödül alınabilir. Alım Yapıldıktan Sonra Ödül Mesaj Formatında Mesaj Kutunuza Gönderilecektir. Lütfen Gelen Mesaja Göz Atınız.
2.Oyuncularımızın Etkinlik Bitimi Öncesi Ödülün Alımını Yapmaları Gerekmektedir! Eğer Zaman Aşımı Yaşanır Ve Ödül Alımı Gerçekleştirilmezse Tanrıçanın Kılıcı Ekibi Alınmayan Ödülden Sorumlu Değildir!2.Tek Sefer Yüklemede Ödüller Durmasın! 
Etkinlik Zamanı:oyun içindeki etkinlik sayfasına göre
 Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Kuralları:
Etkinlik süresince tek sefer yükleme belirtilen seviyeye ulaşım ile etkinlik sayfasından karşılık gelen şartın ödülü alınabilir. Sadece ulaşılan en yüksek seviyedeki ödül alınabilir. Fakat katılım sayısında sınır yoktur. Ne Kadar sefer katılıp ulaştığın şartın ödülünü almak istiyorsan o kadar fazla katıl!
Örneğin: Tek sefer yükleme etkinliğinde, her bir sipariş ile sadece bir sefer ödül alınabilir. Bir sefere mahsus yapılan 1600 altın yüklemesi ile sadece en yüksek şart olan 800 altınlık ödül kazanılabilir. Eğer iki sefer 800 altınlık ödül alınması isteniyorsa, oyuncularımız iki sefer 800 altın siparişinde bulunmalıdırlar. Ve ancak bu sayede ödül iki sefer alınabilir. Unutulmaması gereken bir sipariş kodu ile şarta denk gelen ödülün bir sefer alınacağıdır.

Oyuncularımızın   simgesine tıklayarak etkinlik sayfasına girebilirler. Aşağıda Belirtilen Resim Sadece Belirtimden İbaret Olup Ayrıntılı Ödüller Oyun İçi Etkinlik Sayfasında Bulunabilir.
 
Uyarı:
1、Etkinlik şartına ulaşılması ile etkinlik sayfasından ödül alınabilir. Alım Yapıldıktan Sonra Ödül Mesaj Formatında Mesaj Kutunuza Gönderilecektir. Lütfen Gelen Mesaja Göz Atınız.
2、Oyuncularımızın Etkinlik Bitimi Öncesi Ödülün Alımını Yapmaları Gerekmektedir! Eğer Zaman Aşımı Yaşanır Ve Ödül Alımı Gerçekleştirilmezse Tanrıçanın Kılıcı Ekibi Alınmayan Ödülden Sorumlu Değildir!
3. Etkinlik Bitimi Sonrası, Tanrıça İle İrtibata Geçilebilip Sevimli Tavşan Derisi İstediğiniz Altın İle Alınabilen Ortakların Derisinden Biriyle Değiştirilebilir. (Sadece Bu Etkinlikten Kazanılan Derilerin Değişimi Yapılabilir)3. Pandora Şeytani Kutusu
Etkinlik Zamanı: 10/09 23:50 -- 15/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Süresince, Oyuncularımızın    Simgesine Tıklamakla Etkinliğe Katılabilirler. 
 
Etkinlik Kuralı:
1.Etkinlik Süresince Gümüş Yada Altın İle Bir Eşik Ödülü Seçilerek Pandoraya Doğru Kurban Yapılmı Gerçekleştirilebilir.
2.Her Sefer Pandoraya Doğru Kurban Yapılmı İle Ödül Ve Puan Kazanılabilir.
3.Etkinlik Bitimi Sonrası Toplam Puan Sıralamasına Göre Sıralamada Bulunan İlk 5 Oyuncu Sıralama Ödülü Kazanabilir.


4. Phenix Nirvanası İle Büyük Ödüller!
Etkinlik Zamanı:08/09 23.50 -- 15/09 23:50 
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Phenix Nirvanası Sizinle! Tanrıça Çağrımı İle Mevcut Maceracı Oyuncularımıza Ödüller Uçuşucaktır!
Etkinlik süresince, oyuncularımızın   simgesine tıklaması ile etkinliğe katılınabilecek 5. En Güçlü Cadı Avıcısı Ol!
Etkinlik Zamanı:11/09 23:50 - 18/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Şeytani Kral Tanrıçaların Bulunduğu Muhite Büyük Miktarda Yaratıklarıyla İstilada Bulunmakta! Tanrıçamız Tarafından Özel Olarak Çıkartılan Cadı Avı Mükafatı Tablosu İle Siz Kahramanlarımız Tanrıçayı Koruma Adına Bekleniyorsunuz!
Etkinlik Açılımı Sonrası Oyuncumuz Cadı Avı Etkinlik Simgesine    Tıklamaları İle Etkinlik Sayfasında Yaratıklar Seçilebilir Ve Aynı Zamanda Belli Miktarda Yakalama Emri İle Mücadele Yapılabilir. Başarılı Olunan Mücadele İle Karşılık Gelen Ödül Ve Cadı Mükafatı Alınabilir. Mücadelede Başarısız Olunması Sonrası İse Harcanan Yakalama Emri Geri Gönderilir. Oyuncularımıza Her Gün Ücretsiz 5 Yakalama Emri Gönderilir. Aynı Zamanda Altın Harcaması İlede Satın Alınabilir. 10 Altın Harcamasi İle Bir Tane Yakalama Emri Satın Alınabilir. + İşaretine Tıklanarak Toplu Alım Gerçekleştirilebilir.
  
[En Güçlü 10 Cadı Avcısı] Sekmesine Tıklanarak Cadı Mükafatı Sıralamasına Bakılabilir. Sıralama Her Bir Dakikada Bir Yenilenecektir. Etkinlik Bitimi Sonrası Cadı Mükafatı Sıralamasına Göre Ekstra Ödüller Mesaj Formatında Gönderilecektir.Sıralamada İlk 10'daki Oyuncularımız Tamamen Yeni Kostüm Ödülü Kazanabileceklerdir. İlk 3'de Bulunan Oyuncularımıza İse Özel Ünvan Ödülü Bulunmaktadır. Tahribi Büyülü Gölge Kostümü Savaş Arenasında Giyilebilir.
 6. Zafer Bayramı Büyük Karnaval
Etkinlik Zamanı:11/09 23:50 - 15/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik süresince, oyuncularımızın   simgesine tıklaması ile etkinliğin ayrıntılarına bakabilirler

1.Oyuncularımızın geçit kartlarından,zodyaktan,simyacı,hayvan denemesi,uyanış,aziz taşından ihtimal dahilinden 5 farklı kart kazanılabilir.(Hediye paketi yapımında kullanılır.)ya da direk tıklama yapılarak satın alım yapılabilir.Haricinde ise her 50 altın yüklemesi ya da 100 altın harcaması ile ortalama bir tane byrak kazanılabilir.(Ödül ya da kart değişiminde kullanılır.)(Kart ve bayrak etkinlik bitimi sonrası temizlenecektir.)
2.Oyuncularımızın etkinlik sayfasında kartlarını harcayarak hediye paketi yapabilir ve puan kazanabilir.Bütün sunucu toplam sunucu sırasında ilk 10 oyuncu etkinlik bitimi sonrası ödül kazanacaktır!(Altın ile yapım (kart harcanmaz) belli ihtimal dahilinde daha fazla hediye paketi kazanılabilir.Fazla hediye paketlerinin kazanımı ile kazanılan toplam puanda fazla olacaktır.)
3. Kazanılan bayraklar hesaplanılarak sıralama yapılacaktır!Bütün sunucu sıralamasında bulunan ilk 30 oyuncu etkinlik bitimi sonrası ödül kazanacaktır.7. Buzul Savaşı
Etkinlik Zamanı:11/09 23:50 – 15/09 23:30
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Süresince simgesine   tıklanması ile etkinliğe girilebilir.
1,Kardan adaın hediye torbaları kaybedildi üstüne tanrıçalar tarafından kapıldı.Tanrıça hediye torbalarından gizemli eşyaların eekisine maruz kalmış olup özel bir güce ve anormal adamları ve kar toplarını geri alın!Onların normale dönmesi için yardım edin!
2,Kazanılan küçük kardan adam ve kar topları ödül değişiminde kullanılarak kardan adamın şükran ödülü alınabilir.
3,Etkinlik süresince alt edilmiş tanrıça 200 altın harcanarak ve yenileme özelliği kullanılarak tekrar alt edilmesi ile düşen ödülü kazanılabilir.
4,Oyuncularımızın kazandığı küçük kardan adamlar sıralamaya dahil edilecek olup etkinlik bitimi sonrası bütün sunucu sıralamasında bulunan ilk 30 oyuncu ve kutsal mabet sıralamasındaki ilk 10 oyuncu sıralama ödüllerini kazanabilir!
5,Kazanılan küçük kardan adam ve kar topları etkinlik bitimi sonrası sıfırlanacaktır,lütfen zamanında değişimlerini yapınız!
 8. Halk kapışı
Etkinlik Zamanı:11/09 23:50 - 15/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik Süresince Oyuncularımızın   Simgesine Tıklamakla Etkinliğe Girebilirler.Her Harcanan Altına Ödüller Olsun!
 9. Son Kar Topu Savaşı!
Etkinlik Zamanı:11/09 23:50 - 15/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Etkinlik süresince oyuncularımız normal ve elit aşamaları geçerek belirlikar toplarına sahip olabilirler. Aynı zamanda etkinlik sayfasında [+] işareti ile direkt alınabilir.

Oyuncularımız etkinlik sayfasından atmak istediğiniz miktarı ve kişiyi seçiniz ki bu sizin dost olarak eklediklerinizden biri olmalı sonrasında ona vur’a tıklayarak arkadaşınızın ekranını kar topuna boyuyabilirsiniz. Ne Kadar Fazla Kar Topu İle O Kadar Fazla Efekt Olacaktır.
Atılan Kar Topu Sayısı Ne Kadar Fazla Olursa Ödülde O Kadar Fazla Olacaktır!
 
 10. Kostüm Mühürleme Katlanım Etkinliği
Etkinlik Zamanı: 11/09  23:50 -- 15/09  23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Süresince, Oyuncularımızın  Simgesine Tıklamakla Etkinliğe Katılabilirler
 


11. Altın Horoz Hürriyeti
Etkinlik Zamanı:11/09 23:50 - 15/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik süresince, ilgili simgeye tıklanarak etkinliğe girilebilir!
  
  
Ekinlikta Kazanıldığı Puanlar    Girerek Değim Yapılabilir
 12. Altınla Arıtımda ,Yarı Fiyata Denk Gelen Bonus Ödülü! (Mücevher Aktifleştirimesinde Bonus Altın Gönderimi Yapılmamakta!)
Etkinlik Zamanı:11/09 23:50 – 15/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik Ödül Dağıtımı:Ertesi gün
Etkinlik İçeriği:
Şimdi oyuncularımızın seviyesi 160,seviye ulaşması ile savaş çizmesi mücevher özelliğini açabilirler. Hadi arıtım tam size göre! Savaş Gücünü Arttır.
Etkinlik süresince oyuncularımız oyun ekranında bulunan ‘’Muhteşem Aktiviteler‘’

Yada direkt olarak simyacıda, mücevher arıtımında (46.Seviyeye Geldiğinde Aktif Hale Getirilir.) belirtilen yerlerde arıtımda yapılan altın harcamaların %50 si, yapıldıktından sonra ki gün bonus olarka gönderilecektir. Sınır bulunmamakta olup oyun ekranında ‘Ödül Alınabilir’kısmından alınabilir.Altın Bonusu Al!

Örneğin: Etkinlik süresince simyacıda harcanan 100 altın ile ikinci gün 50 altın bonus olarak size gönderilecektir.
Ayrıntılı Efektif Resim:

Dikkat:
1.Mücevher Aktif Edilimi Bonus Altın Gönderimine Dahil Değildir.
2.Etkinlik Simgesi Bulundukça Altın Bonusu Yapılmaktadır.13. Hayvan Denemesinde %50 Eklenti!
Etkinlik Zamanı:11/09 23:50 - 15/09 23:50
Etkinlik Kapsamı:S1-S166
Etkinlik İçeriği:
Oyuncumuz hayvan denemesi yaparak ekstradan %50 kazanç sağlayabilir. Bu sayede önceki surumu göre %50 daha fazla Hayvan Esas Taşı ve Hayvan özü elde edebilecek olup bunlar hayvanınızın derecesinin yükseltmesinde yardımcı olacaktır.
4. Seviye Pet Çok Etkili Olup Öfke Özelliği İse Korkutucu Faktördür. 4. Seviye Petinizle Ancak Rakibi Kontrol Altına Alabilirsiniz! Hadi Kazanacağınız Hayvan Deneme Taşları İle Petini Yükseltme Sırası! Ve Sonrasındaki Hayvan Esas Taşları İse Hayvan Resminde Cephedeki Ortakların Özelliklerinin Arttırımında Kullanılabilir.
Dikkat: Hayvan Deneme Ekranında Sol Üst Köşede DenemeSonrası Artan Görülünebilir.
 Ayrıntılar İçin Resmi Web Sitemizi Ziyaret Ediniz.
http://soa.trwebgame.com

Tanrıçanın Kılıcı Destek Ekibi
11/09/2017