E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Duyurular>Tanrıça Uyandır

Tanrıça Uyandır

12-09-2014 07:08:57  Tıklanma Seferi: 41985Kez

Merhabalar:

Birçok Kullanıcı bize Dünya penceresinde Tanrıça Sistemini nasıl etkinleştirebilir ve nasıl Tanrıçanın Sempatisini kazanabiliriz sorusunu soruyor ? Şimdi herkese Tanrıça Sistemini tanıtıcı açıklamayı yapacağız.

Antik çağda, bilgi ve güzellik her zaman hayranlık toplamıştır. Oyun içerisinde Tanrıçaların çok sayıda Hüneri bulunmaktadır. Kullanıcılar karşılıklı olarak Tanrıçalarla samimiyetini yükseltir ve samimiyet derecesi dolduktan sonar Tanrıçalar uykudan uyanır ve böylece huzurlu bir mutluluğa kavuşur.

Kullanıcı 8.Derecede Hesaplaşma Alanı bölümünü bitirdikten sonar Tanrıça Sistemi aktif hale gelir, Kullanıcı alttaki menülerden Tanrıça butonuna tıklayarak Tanrıça Panelini görebilir.

Resimdeki gibi:
Girişten sonraki sayfa:

Tanrıça ile samimiyetin yükseldiği sayfa:

Tanrıçayı uyandırdıktan sonraki gelen sayfa:

Açıklama:

1.Her Tanrıçanın aktifleştirilme şartı aynı değildir, Kullanıcının gücü belirli bir seviyeye ulaştığında etkileşim halindeki Tanrıça aktif hale gelir. Kullanıcı tahmin oyunuyla Tanrıça arasındaki Samimiyeti arttırabilir, Samimiyet derecesi dolduktan sonra Tanrıça uyanır ve yeni Özellik Bonusu kazanır.

2.Tahmin oyunu hergün 5 kez oynanabilir.

3.Kullanıcı tahmin oyununda her zaferden sonra samimiyet derecesini 3 puan yükseltir. Kaybetme halinde ise 1 puan kazanır. Beraberlik halinde el başa döner.

4.Kullanıcı Tahmin oyununda seri galibiyetler yakaladığında puan katlanarak kazanılır, kaybettiğinde ise 0 olarak tanımlanır ve tekrardan hesaplanır. Ek olarak hergün kazanılan seri galibiyet hakkı 24 saat sonra sıfırlanır.