E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Duyurular>Elit Aşama İzlenimleri

Elit Aşama İzlenimleri

12-09-2014 07:31:38  Tıklanma Seferi: 2689Kez

                                                              Elit Aşama İzlenimleri


    Elit Aşama, oyun içerisinde nispeten zor olan yerlerde bir çok arkadaşın toplanarak iş yapmasıdır. Acemiler için, tesadüfen birkaç Elit Aşamayı geçmeyi burada sizlerle paylaşacağım.


   Görevleri iyi yapabilmeniz için, işe öncelikle iyi bir hakim olmanız lazım. Elit Aşamada, önceden hazırlanan görevler doğrusu az sayılmaz. Acemiler hırsızı seçer, Kahraman Gücü eğitimle 80’e vardığında Ekipmanda Güçlendirme ile üstün bir seviyeye ulaşır. Burç, fazla para olmadığından dolayı Ekipmana sadece Arabacı Burcu eklenir. Burada herkesi dikkatli olmaya çağırmakta fayda var, Yetiştirme fiyatı derecenin artmasıyla yükselecektir. Belki başta dikkat etmemiş olabilirsiniz, Yetiştirme 20. Seviyeye varıldığında başlar. Çok para israf etmiş olabilirsiz, ama Herkese ilk başlangıçta gümüş yetiştirmesi tavsiyesini veriyoruz. Yalnız Güç yetiştirmesi yapın ve diğerlerini önemsemeyin. Her yetiştirmede güç arttıysa Sakla’ya tıklayın( Aynı anda 2-3 tanesini yetiştirmek kolay değil). Bunun dışında 8.Dereceye varıldığında Tahmin oyunununda 3 kez ardarda kazanıldığı takdirde Tanrıça uyandırılabilir ve uyandırma başarılı olunursa Luar’a kan ve saldırı eklernir. Ortağa gelince ise, Luar’I üstün silahlar edinesiye kadar güçlendirmenizi tavsiye ederiz.

    Elit Garona güçlü ve yüksek saldırı gücüne sahiptir. Onu altetmenin kuralı, Kahraman cepheden düşmeden tüm küçük askerleri yoketmektir. Bu yüzden benim kullandığım Karargah Taktiğinde Kahramanı en ön safa yalnız başına küçük canavarlarla karşılaşması için koyarım. Orta safa ise Robin ve Luarı, Robin önde Luar arkada olacak şekilde dizerim. Böylece iki turda Kahraman hızlıca küçük yaratıkları yok eder, Robin ve Luar ise alttaki küçük yaratıkların yarı canını alır. 3. Turda Kahraman yaratıkları aradan çıkardıktan sonra Garona ile yalnız savaşır. Eğer şansı iyi giderse bir kez çekilme hakkını kullandığı takdirde onu geçebilir.

    Elit La Fulin, büyülü yaratıklardan biridir. Saldırı gücü yüksek ama savunma gücü düşüktür. Acemi olan ben her ne kadar denediysem de başta Garona’yı alt edemedim, sonra zor da olsa La Fulinin

zayıf noktarını gördüm ve Robin ile mevki değiştirdim. Öncelik olarak ortadaki küçük yaratıkları ve La Fulini öldürdüm. Buradan görüldüğü gibi, oyunda taktik oldukça önemlidir. Yoksa aynı şeyleri denemek farklı sonuçlar vermez.