E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Duyurular>Astroloji

Astroloji

12-09-2014 09:18:47  Tıklanma Seferi: 3147Kez

Astroloji Sistemi

Astroloji

Falcılar genelde iyi ve kötü olayları fal aracılığıyla tahmin eder, Oyun içerisinde Kullanıcıda falcılar gibi fal bakarak kaderlerini değiştirebilir. Burç gücü alımlarıyla tarihin akışını değiştiri. Farklı burçlar için, kullanıcıya farklı nimetler sunar. Derecesi ne kadar yüksek olursa burçta o kadar zor kazanılır. Kullanıcı Burçlar arasındaki birleşme aracılığıyla Burç Derecesini yükseltir, daha aktif bir performans sergiler.

Kullanıcı oyun içerisinde Astroloji menüsüne tıklayarak bu Fal sistemine ulaşabilir.


Astroloji Paneli

Aşağıdaki gibi 5 resme tıklanarak gerçekleştirilir.Astroloji için Gümüş harcamanız gerekmektedir. Astroloji tamamlandığında denk gelen Burç kazanılacaktır. Her Burç’ta denk gelen Kader bulunmaktadır. Kullanıcıya belli bir özellikler ve Savaş Gücünü yükseltmede kullanılır. Burç alındıktan sonra Burca tıklayarak Kullanıcı ve Ortak aralarında Burçları değiştirir.

Burç Derecesi

Burçlar aracılığıyla daha yüksek özelliklere yükselebilir, bonus kazanabilirsiniz. Yükselme yöntemi, birleşen mevcut Burçların Tecrübeleri aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Kural ise:  Yüksek kalitedeki Burçlar, kıyasla daha düşük olanları veya aynı kalitedekileri alır. Fakat derecesi düşük olan burçlar ise birleşerek diğerine katılır.

Burçlar Karakter panelinde görüntülenebilir.

Kullanıcı Karakter panelindeki Burç Gücü simgesi aracılığıyla, Burç mesajlarını görebilir.