E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Duyurular>Malzeme Alım

Malzeme Alım

12-09-2014 06:40:00  Tıklanma Seferi: 2095Kez

Merhabalar

Farkettik ki herkes Dünya penceresinde Bize “ Güçlendirmede ve iksirde eksik olan ekipmanı hangi Aşama ile açabiliriz” sorusunu soruyor. Aslında cevap çok basit, Sistemde her zaman gerekli bildiri mevcut, Tanrıçanın mükemmel ekipmanlarında Safir malzemesi eksikse, ilgili panele gidip Safir seçildiğinde istediğimiz malzemeyi herkese gösterebiliriz.. Aşağıdaki resimdede görüldüğü gibi:
“Çanta” menüsünden Safir sayısını görüntüleyebiliriz
Doğrudan “Güçlendir” menüsüne tıklayıp, panelde bu sayıyı ve ne kadar eksik olduğunu görüntüleyebiliriz. Malzemelere tek tıklandığında ise ilgili Aşama’ya girebiliriz.

 Aşamalarda Düşen Safirleri gördün mü ? “Temizle” ye tıklayarak hızlıca edinebilirsiniz.

Devamında ise herkese nasıl İksir Üretimi yapılır, aşamalarıyla tanıtacağım. “Çanta” menüsüne tıkladıktan sonra İksir Üretim Halkasını göreceksiniz, çift tıklayarak üretebilirsiniz.Çift tıklandıktan sonra, yeni bir panel açılacaktır, içerisinde bir bağlantı olduğunu farkedeceksiniz. Bütün ihtiyacınız olan malzemeleri gördünüz sanırım. Tek tıklamada ise doğrudan malzemenin bulunduğu Aşama’ya gireceksiniz.

Gördüğünüz gibi, aşağıda doğrudan “Temizleme” butonuna tıklayarak hızlıca malzeme kazanabilirsiniz.
Nasıl, yukarıda eksik olan ekipman Güçlendirme ve İksir tanıtımı yeterince açıklayıcı oldu değil mi ? Umarız yardımcı olmuştur, hemen uygula ve Savaş Gücünü yükselt.