E-mail: 

Lütfen e-mail adresinizi giriniz.
Şifreyi gir: 

6-20 karakterli şifre oluşturun(Türkçe karakter kullanmayınız)
Şifreyi Tekrar Gir: 

Lütfen şifrenizi tekrar giriniz.

Fan grubuna katıl

Müşteri Hizmetleri

Anasayfa>Duyurular>Seviye Atlatma

Seviye Atlatma

12-09-2014 06:46:24  Tıklanma Seferi: 8325Kez

1-40 Derece Gelişim Stratejileri

1.  Öncelikle, bu oyunda yeni elbiseler saat 11’de açılır. Hizmet açılmadan önce Yeniler için Ödüller panelini açıp,  önce Yeniler için Hediyeleri alabilirsiniz. Hediye Paketlerindeki İksirleri Kahramana içirip, sistemde bildirilen Günlük Görevleri yapmaya başlayabilirsiniz.


2.  Kaplıcalar Köyünde Hesaplaşma Alanını geçtikten sonra 8. Derece Tanrıça sistemi hemen açılacaktır. Hızlıca gidip Gençlik Tanrıçasını uyandırın ! Eğer VIP üyesiyseniz, belirli bir hile ile Gençlik Tanrıçasını kapıdan içeri sokabilir, onun size eklediği özellikler gerçek bir evde seyahat keyfi yaşayacaksınız. Düşmanları öldürmek, Aşamaları geçmenin temeli. Eğer Para Puanınız yoksa, şansınızın iyi olduğu bir zamanda 2 kez ardarda kazandıktan sonra Para Puan hilesini kullanabilirsiniz.


3.  Menethil Limanına vardığınızda öncelikli olarak yapmanız gereken görevler, eğer dereceniz Ana Hatta kaldıysa, Yardımcı hattı kullanarak Ana Hattı aktifleştirebilirsiniz. Sakın bu bir kaç dakika ve saniyeyi kaçırmayın. Çünkü belirli bir dereceye vardığımızda Müsabaka Arenası otomatik olarak karşımıza çıkacaktır. Mümkün olabildiğince sahaya erken girmeye çalış, böylelikle daha iyi bir sıralamaya yükselme hakkını elde edebilirsin. Sıralamada ön sıralarda yer aldığınız takdirde Müsabaka Arenasındaki kullanıcılar bile sizi çok zor altedeceklerdir. Müsabaka arenasında ön sıralarda olmak oldukça önemli, mümkün olduğunca üst sınırları zorlayın.


4. Yetiştirme sistemi etkin olduktan sonra hemen menülerden Yetiştirme’ye tıklayıp panele ulaşabilirsiniz. Yetiştirme fiyatı sizin bulunduğunuz şehre göre farklı olup duruma göre değişim gösterecektir. Menethil Limanında tek seferlik eğitim 100 Gümüştür. En ucuz hali ise, bütün Gümüşleriniz Kahramanınızı eğitimde kullanabilirsiniz. Gümüş ile eğitimde en az bir özellik eğitebilirsiniz. Kullanıcılara Güç’ü eğitmeleri konusunda şiddetle tavsiye edebiliriz. Eğer paranız fazlaysa, VIP 6 üzeri üstün eğitimi düşünebilir. Bu 3 özelliğin yetiştirmesi tamamlandığında, Gümüşlerinizi kullanarakta 1 özellik yetiştirebilirsiniz. İstediğiniz özelliğe ulaşana kadar devam edin.

Eğer Kahramanın Güç yetiştirme işlemini hemen hemen tamamladığınızda, Silahlarınıza Güçlendirme uygulamasını düşünebilirsiniz. Elbise için acele etmeyin, peki neden Silah önceliği ? Çünkü en sonda Canavarın Savunması ve Kan Oranı gittikçe yükselecektir. Saldırısı yüksek olan her zaman hızlı bitirir.

10. Derecedeyken Kutsal Yetenekler Çubuğunu aktif edin, hergün Kutsal Yetenek Puanınızı işlemeyi de unutmayın. Saldırı, Yaşam ve Savunma ekleyebilirsiniz.

Collins açılmadan evvel, tüm Gümüşlerinizi yetiştirin, Gray ve Kahraman gücü doldurduğunda paranız tükenesiye kadar herhangi bir açıklamaya gerek yoktur. Simyacının ilk kullanımı biraz geç bir zamanda yapabilirsiniz, çünkü Simyacı ücret alımını sizin seviyenize göre yapacaktır. Eğer VIP iseniz bu biraz daha rastgele olacaktır, fakat seviyeyi tam doldurmanız şart değil, bitime yakın doldursanızda yeterlidir.

Kullanıcı 15.Seviye’ye vardığınızda Çoklu Aşama aktif olacaktır. Bunun için Kondisyon’a ihtiyaç yoktur. Her seferinde ortak iki kişi gerçekleştirin. İtibar, Gümüş ve Tecrübe kazanacaksınız. Bunu her gün yenilemeniz gerekir.

5. Collins’e varıldığında, burada Birlik fonksiyonununda aktif olması gerekir. Birliğe girilip Para yardımı yapıldığında 1000 itibar kazanacaksınız. Ve hemen hızlıca Otele gidip Ammy’i davet edin ve Tabip PK Silahını kullanacaksınız. Dünyanın Efendiside bu sırada açılmış olacak. Mutlaka gidip saldırıya katılın, Karargahtaykende Kahramanı sağ alt köşeye, eğer Kutsal Yeten Puanınız varsa cesaretlendirme işlemi yapabilirsiniz. Eğer VIP üyesi iseniz, Altınları kullanarakta doğrudan yapabilirsiniz. Eğer gecikme halinde bırakın, katılsanızda iyi bir sıra kazanamazsınız. Bir sonraki Efendiyi bekleyip, tekrar cesaretlendirin. Efendinin kan seviyesi düşmek üzereyken dikkat edin, hemen dirilme veya küllerinden doğma kullanabilir. Eğer son saldırı zamanına denk gelindiyse, o zaman hemen kullan. Harita değişmeye yakın olduğu zaman, eski bir kuraldır, parayı bastır ve hemen yetiştirmeyi yap. Gece Kasabasına vardığında ise tek seferlik yetiştirme için 2000 Gümüş gereklidir, bu ilk şehrin 20 katı pahalıdır.

Bir sonrakinde ise Fal Yıldızı çıkacaktır, ilk seferde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ne verirseniz onu donanır, tek sefer yeterli olacaktır. Paranızı israf etmeyin. VIP Kullanıcılar içinde Altınlar ile mucizeler oluşturabilir, ayılasıya kadar Sarı Burç kazanma şansını yakalayabilir. Eğer Koç çıktıysa sizi tebrik ederiz, Elit Garona’yı bir kaç denemede altedebilirsiniz !

6. Esrarengiz Tüccar aktifleştirdikten sonra, malzemelerden Kolye’ye öncelik vermenizi tavsiye ederiz. Esrarengiz Tüccarın ürünleri çok zaman geçmeden yenilenmektedir. Eğer çok acilse 50 Altın karşılığındada yenileyebilirsiniz. Eğer depo ve çantanız dolduysa, uzun süre eğlenecekseniz çanta ve depo açabilirsiniz. Bu sırada da ana görev hattını tamamlanınca, yardımcı görev hattına geçiş yapabilirsiniz.Tüm yardımcı hat görevlerini aldıktan sonra mümkün olduğunca Tecrübe biriktirmeye çalışın. Yükselince hemen ana hatta geçiş yapın.

Malzeme vermeyen FB görevlerini yapmayın, sonrasındada aynı şekilde. Tecrübe veren malzemeleri yenileyin, malzeme vermeyen az Tecrübe veren oyunlarla vaktinizi harcamayın.

Kondisyon bitince hemen alın, seviye kasma ilk sırada gelir. Malikane’de 3-4 toprak açın, daha sonra bunları Ammy’nin sorumluluğuna verin. İlk dönemlerde Kutsal Yetenekler puanını sıkı tutun, Efendi için fırsatı olanlar altın karşılığı cesaretlendirme yapsın. Karakter özelliğinizi ve Ammy’i yetiştirin. 27. Dereceye varıldığında Kart Seviyesi çıkacaktır, eğer VIP iseniz Elit Aşama’da Garona, La Fulini geçmeyi deneyebilirsiniz. Eğer geçebilirseniz yükselmek için görevleri yapmaya devam edin. Eğer geçemediyseniz Provalarla tecrübe toplamaya devam edin. 30. Seviye’ye yükseldiğinizde Elit Aşama’yı geçmeyi tekrar deneyin. Genelde 30. Derecede birkaç denemede geçebilirsiniz, Silahlarınızı ve elbiselerinizde elit seviyeye ulaşmış olacak.


7. Elit Aşamaya ilave yapmadan önce Savunma ve Kan türü ekipmanlara Güçlendirme yapmalısınız. Yoksa mağlub etmeniz çok zor olacaktır. Kondisyonu öncelik olarak yükseltin, malzeme alırken Esrarengiz Tüccar’dan almaya çalışın. Alamadığınız durumlarda gidip malzemenizi güncelleyin.